O klubu

Klub Thaibox Devils Třebíč  založil 15. 3. 2000 nadšenec Petr Ottich, kterého k tomuto sportu přivedl kamarád Patrik Šimon. Než však došlo k oficiálnímu spuštění tréninků thajského boxu v Třebíči, absolovoval Petr Ottich několikaletou výuku v Brně pod vedením současného trenéra Muay Thai Brno, Karla Kaisera. Po založení vlastního klubu se nadále vzdělával jak v teoretické rovině, kde úspěšne získal trenérskou licenci II. třídy při FTVS v Praze , tak v praktické, zdokonalováním sebe sama přímo v kolébce muaythai v Thajsku.

Z názvu  sice vyplývá, že se jedná o klub thajského boxu, avšak rozšířením výuky MMA - (smíšená bojová umění) a klasického Olympijského boxu se oddíl stává spolkem, jež nabízí různé druhy bojových sportů včetně kondičních hodin pro ženy a pohybových aktivit pro děti, což dává lidem možnost věnovat se jak závodním tak pouze kondičním sportovním aktivitám.

Členové klubu se pravidelně účastní seriálu Mistrovství České republiky v muaythai, dětských soutěží KIDS MUAYTHAI CHALLENGE či profesionálních galavečerů v bojových sportech, které organizuje  C.M.T.A. - Česká Muaythai Asociace, z.s. či  WFCA - World Full Contact Association Dále soutěží někteří jedinci v MMA na turnajích organizovaných společností MMAA.

Talentovaní členové klubu jsou také členy SCM - sportovního centra mládeže při C.M.T.A. - Česká Muaythai Asociace, z.s. a někteří jsou také v širším výběru této reprezentace.

Oddíl se s radostí může pyšnit držiteli titulů  "Mistr České republiky" a to jak muaythai tak v MMA.

Pravidelná sportovní a organizační činnost našeho sportovního klubu je finančně podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, městem Třebíč a krajem Vysočina. Dále také využíváme k rozvoji mládeže finanční dary soukromých subjektů.

 

Kontaktujte nás

Jestli máte nějaké dotazy

Pošlete nám zprávu